تنها فوتبالیستی که از همسرش درآمد کمتری دارد

حقوق یک هفته یک بازیکن فوتبال در بسیاری از مواقع برابر است با حقوق چند ساله یک فرد عادی. درآمد هفتگی برخی از ستاره های تراز اول دنیای فوتبال از مرز 200 هزار دلار در هفته عبور می کند که رقم سرسام آوری است.

با این اوصاف به نظر نمی رسد در دنیا بازیکنی پیدا شود که کمتر از یکی از اعضای خانواده اش در آمد داشته باشد. اما یک استثنای بزرگ در این میان وجود دارد.

جرارد پیکه مدافع محبوب بارسلونا با اینکه در طول سال درآمد قابل توجهی از راه فوتبال دارد اما با این حال از همسرش پول کمتری در می آورد چرا که همسر سرشناس وی یکی از بزرگ ترین چهره های دنیای موسیقی است و سالانه میلیون ها دلار بابت اجرای برنامه های مختلفش به دست می آورد.

در واقع پیکه در دنیای فوتبال یک استثناست، استثنایی که با وجود درآمد چندین میلیون دلاری از همسرش درآمد کمتری کسب می کنند.

پیکه و همسرش صاحب دو پسر به نام میلان و ساشا هستند که به دلیل مشغله های فراوان پدر و مادرشان کمتر آنها را در طول شبانه روز می بینند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: کیمیا علیزاده تاریخ ساز شد »

درباره ی ما

joomiسایت سرزمین سرگرمی های باحال دومین سایت از مجموعه سایت های سرزمین دو سال پیش با هدف ایجاد فضای شاد و سرگرم کننده و آموزشی برای شما عزیزان شروع به فعالیت کرد . گروه سرزمین با سابقه ی شش سال فعالیت پشتیبان مجموعه سایت های سرزمین است و ارائه دهنده ی انواع خدمات آنلاین، برنامه نویسی ، طراحی سایت ، سئو ، امنیت سایت و امنیت کاربران در فضای مجازی است.