کیمیا علیزاده تاریخ ساز شد

کیمیا علیزاده با کسب مدال برنز مسابقات تکواندو المپیک 2016 ریو تبدیل به نخستین بانویی شد که توانست در مسابقات المپیک موفق به کسب مدال شود.
علیزاده جوان ابتدا کار خود را طوفانی آغاز کرد و توانست حریف قدرتمند خود از کشور کرواسی را شکست دهد.او در گام بعدی به مصاف حریفی قدرتمند از اسپانیا رفت که در رنگینک فدراسیون جهانی در رده دوم قرار دارد و با بدشانسی و تنها با یک امتیاز اختلاف مغلوب حریف قدرتمندش شد.با راهیابی حریف اسپانیایی به دیدار پایانی علیزاده این شانس را پیدا کرد تا دوباره برای کسب مدال برنز مبارزه کند.کیمیا در جدول شانس مجدد ابتدا در بازی زیبا و نفس گیر مقابل حریفی از تایلند به پیروزی رسید و سپس در دیدار رده بندی مقابل حریف قدرتمند سوئدی به برتری دست یافت تا تبدیل به نخستین بانوی ایرانی شود که در المپیک مدال کسب کرده است.

گروه سرزمین این افتخار آفرینی را به کیمیای عزیز دختر سربلند ایرانی و همچنین خانواده وی تبریک گفته و برای او آرزوی موفقیت کرده.انشاالله در المپیک 2020 توکیو خوش رنگ ترین مدال را به ارمغان برآورد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 29 مرداد 1395 ساعت 00:44
  • اندازه قلم

درباره ی ما

joomiسایت سرزمین سرگرمی های باحال دومین سایت از مجموعه سایت های سرزمین دو سال پیش با هدف ایجاد فضای شاد و سرگرم کننده و آموزشی برای شما عزیزان شروع به فعالیت کرد . گروه سرزمین با سابقه ی شش سال فعالیت پشتیبان مجموعه سایت های سرزمین است و ارائه دهنده ی انواع خدمات آنلاین، برنامه نویسی ، طراحی سایت ، سئو ، امنیت سایت و امنیت کاربران در فضای مجازی است.